Our Brands

ولو، اکچویتور و پمپ‌ها

شیرآلات صنعتی یا ولو (Valve)، تجهیزاتی هستند که به منظور توقف، راه‌اندازی و تنظیم جریان در سیستم‌های پایپینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین قابلیت‌های ولوها می‌توان به باز و بسته کردن مسیر جریان (مانند یک کلید)، افزایش و کاهش دبی (تنظیم کننده سرعت جریان)، تنظیم فشار، تنظیم دما، جدا کردن یک بخش سیستم از بخش‌های دیگر (ایزولاسیون)، محافظت از سیستم در شرایط بحرانی، یک‌طرفه کردن مسیر و برعکس کردن جهت جریان اشاره کرد.

انواع ولو بر اساس مکانیزم حرکت المان مسدود کننده جریان

  • شیر خطی (با عملگر دورانی / با عملگر محوری)
  • شیر دورانی (با چرخش یک چهارم یا 90 درجه / با چرخش بیشتر یا کمتر از 90 درجه)

انواع ولو بر اساس عملکرد در سیستم عبارت است از: شیر ایزوله یا شیر ایزولاسیون، شیر کنترل یا شیر تنظیم کننده، شیر اطمینان یا شیر ایمنی، شیر بدون بازگشت، شیر با عملکرد ویژه

انواع ولو بر اساس نوع اتصالات عبارت است از: شیر رزوه ای یا شیر پیچی، شیر فلنج دار، شیر جوشی، شیر ساکت ولد، شیر ویفری و شیر لاگ،

انواع ولو بر اساس مکانیزم عملگر نیز عبارت است از: شیر دستی، شیر دارای منبع تغذیه، شیر خودکار

انواع ولو بر اساس نوع المان مسدود کننده عبارتند از: شیر کشویی، شیر توپی، شیر سماوری، شیر پیستونی، شیر دیافراگمی، شیر پروانه ای، شیر گلویی، شیر کروی، شیر سوزنی، شیر تخلیه کننده فشار، شیر یک‌طرفه

انواع ولو بر اساس نوع عملگر و نحوه استفاده به ولوهای دارای عملگر دستی، ولوهای مجهز به منبع انرژی و ولوهای دارای عملگر خودکار تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • ولو دستی: شیرهایی که برای تنظیم و تغییر وضعیت جریان سیال از فلکه، دستگیره، جعبه دنده یا زنجیر استفاده می‌کنند.
  • ولو متصل به منبع انرژی: این شیرها با بهره‌گیری از انرژی الکتریکی (موتور یا سلونوئید)، پنوماتیکی (کمپرسور)، هیدرولیکی (پمپ) و الکترومکانیکی (سلنوئید)، وضعیت جریان را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تغییرمی‌دهند.
  • ولو اتوماتیک: این شیرها برای تغییر وضعیت جریان، نیازی به نیروی دستی یا دیگر منابع انرژی ندارند. به عبارت دیگر، شیرهای خودکار با توجه به شرایط مورد نیاز سیستم، تغییر وضعیت می‌دهند. شیر تخلیه کننده فشار یکی از انواع شیرهای خودکار است.

اکچویتور ولو، عملگر شیر یا Valve Actuator یک سازوکار برای باز و بسته کردن شیر است. شیرهای دستی برای باز یا بسته شدن نیاز به حداقل یک نفر دارند که به کمک یک سازوکار مستقیم یا گیربکسی که به استم یا ساقه شیر متصل است بتواند این کار را انجام دهد. عملگرهای خودکار این امکان را می‌دهند که شیر به کمک فشارگاز، فشار هیدرولیکی یا نیروی برق به راحتی و در شیرهای بزرگ به سرعت از راه دور کنترل شود. ممکن است عملگرها تنها توان باز یا بسته کردن کامل شیر را داشته باشند؛ اما در بعضی عملگرها این امکان وجود دارد که موقعیت دقیق شیر را تنظیم کرد.

در اکثر پالایشگاه‌ها و کارخانه‌های فرایندی به دلیل اجرای اتوماسیون می‌توان عملگرها را روی شیرها پیدا کرد. عملگرها جزء اساسی از فرایند اتوماسیون کارخانجات فرایندی می‌باشند.

چهار گونه اصلی از عملگرهای شیر وجود دارد: دستی، پنوماتیک، هیدرولیک و الکتریکی

پمپ وسیله‌ای است که به کمک عمل مکانیکی، سبب حرکت سیالات از یک بخش به بخشی دیگر می‌شود. پمپ‌ها از انواع ماشین‌های اولیه بشر هستند که قدمت آن‌ها به دوران مصر باستان می‌رسد که از جمله آن‌ها می‌توان به تلمبه‌های دستی اشاره کرد. امروزه نیز از انواع پمپها در صنعت به منظور جابجایی و انتقال سیالات مختلف استفاده می‌شود. در این مطلب، نحوه عملکرد انواع پمپها در صنعت را یاد می‌گیریم و طبقه‌بندی انواع پمپها را نیز بیان می‌کنیم.

به طور کلی پمپ‌ها را به دو دسته اصلی پمپ‌های دینامیک و پمپ‌های جابجایی مثبت تقسیم می‌کنند

پمپ های دینامیک شامل پمپ‌های سانتریفیوژ، پمپ‌های سانتریفیوژ عمودی، پمپ‌های سانتریفیوژ افقی، پمپ‌های شناور و سیستم‌های آتش‌نشانی می‌شوند.

همچنین پمپ جابجایی مثبت، شامل پمپ‌های رفت و برگشتی، دیافراگمی، پیستونی و پلاجری، دوپلکس، مالتی‌پلکس، دنده‌ای، پریستالتیک (غلتکی)، دنده قلوه‌ای (گوشواره‌ای) و حفره پیش‌رونده می‌شوند.

فیشر FISHER

محصولات صنعتی فیشر FISHER به خوبی توانسته در بازارها و صنایع ایران خود نمایی کند. اکنون محصولات این برند در بسیاری از مجموعه های صنعتی در حال استفاده است. محصولات فیشر شامل : کنترل ولو ، رگلاتور ، اکچویتور و… می شود. جلوتر به معرفی همه آنها خواهیم پرداخت. محصولات این برند دارای تنوع بالایی است که هر کدام کاربرد مربوط به خودش را دارد.

فیشر از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ امرسون است. کمپانی بزرگ امرسون دارای چندین زیرمجموعه است که یکی از آن ها همین فیشر است. البته که تولیدات امرسون بسیار زیاد است و تعداد برندهای زیر مجموعه آن هم کم نیست. امرسون تولیدات ولو ، رگلاتور ، اکچویتور و تجهیزات کنترلی را بیشتر با نام فیشر تولید می کند. تولیدات کنترل ولو با برندهای دیگری تحت عنوان: Baumann , Sempell, KTM و KeyStone نیز توسط امرسون ارائه می شود. اما در این مطلب قصد داریم در مورد محصولات فیشر بنویسیم. یکی از کارهای جالب امرسون این است که برای هر برند یک رنگ خاص در نظر می گیرد. به عنوان مثال همه کنترل ولو های تولیدی با نام فیشر سبز رنگ هستند و یا محصولات تولیدی با نام روزمونت نیز آبی رنگ هستند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت فیشر Fisher را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید

امرسون Emerson

کمپانی امرسون Emerson سال ۱۸۹۰ در سنت لوئیز، میسوری در کشور آمریکا به عنوان تولید کننده موتورهای برقی و فن (پنکه) تاسیس شد. و در طول مدت زمانی بیش از صد سال، امرسون از یک تولید کننده محلی به یک شرکت جهانی تبدیل شد. محصولات و خدمات امرسون به تجهیزات اندازه گیری فشار جریان سطح دما و همچنین تولیداتی برای تکنولوژی های نوین  ارتباطی بر پایه مفهوم اینترنت اشیا و همچنین محصولاتی در حیطه سیستم های کنترلی و ایمنی  تولید کرده که در صنایع نفت و گاز، پزشکی، دریایی، بسته بندی و صنایع غذایی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برند ها و مارک های تجاری گسترده ای تحت برند شرکت امرسون فعالیت می‌کنند که می‌توانید لیست آن‌ها را در اینجا مشاهده نمایید.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات از شرکت امرسون را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

کیتز  KITZ

از زمان تأسيس مجموعه کیتز  KITZ در سال 1951 ميلادي, اين شرکت به عنوان توليد کننده شيرآلات, ساير تجهيزات کنترل سيالات و تأمين کليه محصولات خانگي تا صنعتي را بر عهده گرفته است. اين مجموعه, در طي سالها, به عنوان يکي از بزرگترين توليد کنندگان مطرح دنيا رشد کرده است و امروزه برند KITZ, از اعتبار بي نظيري از حيث کيفيت در ژاپن وسراسر جهان برخوردار مي باشد.

در سالهاي اخير, اهميت به محيط زيست جهاني و دسترسي به منابع پايدار انرژي در حال رشد و توسعه مي باشد. در همين راستا ما شاهد تغييرات سريع اقتصاد جهاني در پيرامون خود هستيم. اين پيشرفتها و تغييرات به طرز چشمگيري زندگي ما را در سالهاي آتي تحت تأثير قرار خواهند داد. شرکتKITZ از طريق تهيه محصولات و خدماتي که ريشه در اصالت و کيفيت دارد, خود را وقف افزايش ارزش کالاهاي خود نموده است. هدف اين مجموعه بدست آوردن اعتماد و رضايت هرچه بيشتر مشتريان, سهامداران و جوامعي است که در آن خدمت رساني مي کند.

از حيث سيستم مديريت کيفي, KITZ در نوامبر 1989, اولين شرکت ژاپني و اولين توليد کننده تجهيزات کنترل سيالات در جهان بود که موفق به کسب استاندارد ISO 9001 گرديد. اين استاندارد مربوط به تمامي وجوه مديريت کيفي بوده که از مرحله سفارش شروع شده و تا مراحل حمل و نقل و خدمات پس از فروش ادامه دارد. اين شرکت از مديريت کيفي دقيق و انحصاري بهره مند مي باشد که کليه مراحل انتخاب مواد اوليه, پروسه توليد, مونتاژ قطعات و کليه مراحل تست و بازرسي را در بر مي گيرد.

در جولاي 2001, اين شرکت اولين توليد کننده شيرالات ژاپني بود که موفق به کسب گواهينامه استاندارد اتحاديه اروپا CE گرديد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت کیتز  KITZ را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

ولوایتالیا  Valvitalia

گروه ولوایتالیا Valvitalia، سازنده انواع شیر صنعتی، شیر صنعتی ایتالیایی، شیر الیت، شیر Elit، ولو ایتالیایی، تکنوفرج، اتصالات تکنوفرج، شیر GOV، اکچویتور ایتالیایی، ، سیفتی ولو برودی، سیفتی ولو Broady، شیر اطمینان Broady، تجهیزات آتش نشانی سیلوانی، فایرفایتینگ Silvani، میلان ایتالیا، شیر دستی، شیر کنترل، شیر برقی، نماینده ولوایتالیا، شیر فشار قوی، شیر کلاس 1500، شیر کلاس 600  می‌باشد.

گروه نیمه دولتی ولو ایتالیا شامل هفت زیر مجموعه و کارخانه به شرح زیر میباشد:
1- کارخانه شیرسازی ولوایتالیا , Valvitalia
2- کارخانه سیفتی ولو برودی- Broady Safety Valve
3- کارخانه اکچویتور واقع در کانادا
4- کارخانه تجهیزات آتش نشانی Silvani
5- کارخانه تجهیزات کنترلی آتش نشانی Eusebi
6- کارخانه شیرالات دستی واقع در چین
7- کارخانه مشهور Tecnoforge سازنده فلنج، فیتینگ، زانویی، سه راهی، سایر اتصالات مختلف، تجهیزات خاص لوله کشی

کارخانه شیرسازی ولوایتالیا در ایران بیشترین شیرالات کنترلی را در فاز های 1 الی 22 پارس جنوبی ساخته تحویل داده است. کارخانجات شیرسازی ولوایتالیا، از اکچویتورهای تولید ولوایتالیا استفاده مینماید.
ولو ایتالیا تولید کننده انواع شیرآلات صنعتی میباشد، در استاندارد شیرهای صنعتی ساخت ولوایتالیا, Valvitalia از استاندارد API استفاده میشود.
ولو ایتالیا انواع ولو در پالایشگاه را تولید مینماید. این انواع ولو شامل، گیت ولو/شیر دروازه ای، بال ولو/شیر توپی، گلوب ولو، باترفلای ولو/شیر پروانه ای و … میباشد.
بخشی از کارخانه ولو ایتالیا که در سالهای اخیر به مجموعه ولوایتالیا اضافه گردیده است، سازنده شیرآلات سرچاهی و شیرآلات فشار قوی میباشد.
انواع متریال مصرفی در شیرآلات صنعتی مورد نیاز پروژه، شامل داپلکس، سوپرداپلکس، آلیاژی، نیس/ شیر Nace، استنلس استیل/ Stainless Steel و سایر انواع متریال در تولید شیرآلات امکانپذیر است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت ولوایتالیا Valvitalia را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

روتورک Rotork

مجموعه صنعتی روتورک Rotork  به مدت 60 سال از نوآوری مختلف برای طراحی اکچویتور ‌های شیر و سیستم‌های کنترل قابل اعتماد، انعطاف‌پذیر و دارای عملکرد مستحکم بهره برده است. با ادامه نوآوری ها در طراحی و همچنین سیر تکاملی در طراحی و ساخت اکچویتور در حال حاضر نسل سوم اکچویتور IQ multi-turn و IQT part-turn در دسترس می باشد.

در نسل جدید اکچویتور های تولیدی توسط روتورک شاهد قابلیت اطمینان بالاتر، راه اندازی و استفاده ساده تر و توانایی بی رقیب آن در ارائه داده های عملیاتی فرایند و شیر می باشیم.

با بهره مندی این سری از اکچویتور ها از نمایشگر دوتایی، اطلاعات مربوط به خط و فرآیند در دسترس بوده و امکان تجزیه و تحلیل داده های عملکردی و وضعیتی شیر را فراهم می نماید. آنالیز داده های ارائه شده می تواند در مدیریت دقیق‌تر تجهیزات خط تولید شما را یاری رساند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت روتورک Rotork را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

تایکو Tyco

تایکو (Tyco) برند تابعه جانسون کنترلز (Johnson Controls) است که در زمینه ارائه سیستم‌های اعلام حریق و ایمنی در برابر آتش، تجهیزات مخابراتی، دزدگیر، سیستم‌های نظارت و بازرسی، فعالیت می‌کند.

بخش ولو و کنترل این شرکت در زمینه‌ی تولید انواع ولوها و شیرآلات صنعتی فعالیت می‌کند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت تایکو Tyco را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

کنت اینترول Kent Introl

شرکت کِنت  Nihon KOSO Co. Ltdژاپن در نوامبر 1965 تأسیس شد. تمرکز اصلی آنها بر روی تولید کنترل ولوهای، ابزار دقیق و تجهیزات است. این گروه کنت اینترول را در سال 2005 خریداری کرد و در حالی که ما استقلال زیادی را حفظ می‌کنیم، اکتساب، وسعت جهانی KOSO را به عنوان تولید کننده شیرها و تجهیزات تقویت کرد. ساختار گروه همچنین به کنت اینترول قدرت خرید، نفوذ و ثبات بخشی از یک نهاد بزرگ جهانی را می دهد. سال تاسیس  این شرکت 1967 در انگلستان می باشد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت کنت اینترول Kent Introl را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید

بانی فورج  Bonny Forge

شرکت بانی فورج  Bonny Forge ابتدا در سال 1876 به منظور تولید ادوات فورج شده و پرداخت کاری شده لوازم گاری اسب ها , تاسیس شد . در تمامی خطوط تولید کمپانی به عملیات فلز کاری و ماشین کاری که در نیمه اول قرن بیستم تکامل یافت , نیاز بود .

بیش از یک قرن می باشد که Bonney Forge , از طریق توجه دقیق به نیازهای مشتری و تولید محصولات در زمینه کنترل جریان بهتر به پیشرفت تولید دست یافته است . امروزه نام Bonney Forge مترادف با کیفیت است که از تمام استانداردهای صنعتی فرا تر می باشد .

Bonney Forge تامین کننده یکپارچه با عملیات بازرسی در ریخته گری ، ماشین کاری و مونتاژ در خانه می باشد . فروشگاه فورج شامل یک خط کامل از تجهیزات فورج از جمله اره برش و قیچی , کوره های گرمایش کوره و بخاری های القایی ، پرس فورج , چکش، پرس دستی و تجهیزات پردازش حرارت را شامل می شود .

شیرهای  فورج در دو طرح کاپوت موجود است. اولین طرح ، کلاهک پیچ دار ، با واشر مفصل زن و مرد ، مارپیچ ، ساخته شده در F316L / گرافیت است. واشر مشترک حلقه ای نیز در صورت درخواست در دسترس است. طرح دوم سرپوش جوش داده شده ، با اتصال جوش داده شده با نخ و مهر و موم است. در صورت درخواست یک اتصال جوش داده شده با نفوذ کامل در دسترس است. شیرهای انتهایی فلنج دار یکپارچه در پیکربندی های گیت ، گلوب ، چک پیستون ، چک توپ و بررسی چرخش موجود هستند.

دریچه های دروازه Bonney Forge مطابق با API 602 ، BS 5352 و ASME B16.34 است. هر کدام طبق API 598 آزمایش می شوند ، مارک گذاری بر اساس MSS SP25 است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت بانی فورج  Bonny Forge را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

بتیس  Bettis

شرکت بتیس  Bettis یک مجموعه پیشرو در جهان است که حوزه تخصصی آن، محرک های شیر خطی و چهار چرخش پنوماتیک و هیدرولیک است. آنها همچنین خطی از محرک های الکتریکی با کیفیت را ارائه می دهند. با بیش از 50 سال تجربه در صنعت، عملگرهای Bettis تقریباً در هر برنامه ای که دریچه ها به طور خودکار، خشکی و دریایی کار می کنند استفاده می شود.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت بتیس  Bettis را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

شیفام  Shipham

شرکت شیفام  Shipham از دهه 1930، به یکی از طولانی‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان شیر تبدیل شده‌اند که به کاربردهای جهانی نفت و گاز خشکی و دریایی، پتروشیمی، تولید برق، دریایی، دریایی، حفاظت از آتش و خط لوله خدمات می‌دهد.

شهرت جهانی آن‌ها از طریق برتری در طراحی محصول، مهندسی و توسعه محصولات شیر ​​آلیاژی با کیفیت بالا که در سرویس‌های حیاتی ایمنی، مدیریت آب دریا و سایر متریال‌های خورنده استفاده می‌شوند، تکامل یافته است.

صنعت نفت و گاز با چالش‌های متعددی از جمله تامین نیازهای انرژی جهانی در آینده، افزایش تقاضا برای گاز طبیعی و بهینه‌سازی عملکرد دارایی‌های خود مواجه است. زیرساخت‌های نفت و گاز فراساحلی (آف شور) ساخته شده‌اند تا در شرایط سخت مقاومت کنند، در سطوح حداکثر کارایی عمل کنند و یک محیط کاری امن برای تیم‌های مستقر در سایت فراهم کنند. این باید توسط یک زنجیره تامین معتبر و انعطاف پذیر پشتیبانی شود که بتواند راه حل های شیری مقاوم در برابر خوردگی و اثبات شده را ارائه دهد تا عمر عملیاتی خود را به حداکثر برساند و برای پاسخگویی به این نیازهای جهانی تکامل یابد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت شیفام  Shipham را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

جی ای (جنرال التریک)  General Electric

شرکت جنرال الکتریک  General Electric شرکتی چند ملیتی است که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، تاسیسات تولید و توزیع برق، توربین‌های گازی و بادی، موتورهای الکتریکی و توربین بخار، لوازم خانگی، ابزارهای الکترونیکی و نورپردازی، جنگ‌افزارها، تجهیزات هوافضا و موتورهای جت فعالیت می‌کند. این شرکت مالک چهار شرکت تابعه؛ جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنالوجی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر می‌باشد.

جی‌ای انرژی شرکت نفت، گاز و انرژی آمریکایی است، که دفتر مرکزی این شرکت، در شهر آتلانتا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

جی‌ای انرژی در حوزه‌های تولید تجهیزات توزیع برق، انتقال برق و تولید برق، توربین‌ها، و موتورهای گازی، ژنراتورها، سامانه‌های اندازه‌گیری و کنترل کیفیت، رآکتورهای هسته‌ای، تجهیزات تولید و حفاری نفت و گاز، تجهیزات خط لوله، پنل‌های خورشیدی، توربین‌های بخار، توربین‌های بادی و تجهیزات تصفیه آب و دفع پساب‌ها فعالیت می‌کند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت جی ای (جنرال التریک)  General Electric را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

ساراسین SARASIN

مجموعه ولوهای ساراسین SARASIN که زیرمجموعه شرکت بزرگ TRILLIUM Flow Technologies هستند در بخش های برق، نفت و گاز، صنایع عمومی و بخش های آب و فاضلاب با شیرآلات، پمپ ها و محرک های مهندسی شده خدمات ارائه می‌دهند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت ساراسین SARASIN را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

ماسونیلان Masoneilan

شرکت ماسونیلان Masoneilan یک برند امریکایی زیرمجموعه بیکر هیوز Baker Hughes هست که محدوده‌ی وسیعی از انواع ولو و شیرآلات صنعتی را برای صنایع مرتبط با انرژی شامل هوافضا، نفت، گاز، شیمیایی، پتروشیمی، تولید توان، پالایشگاهی و … تامین می‌کند. این برند قبلا زیرمجموعه بخش اندازه‌گیری شرکت درسر (Dresser) بود.

تولیدات اصلی این برند شامل انواع شیرهای کنترلی (کنترل ولوها)،‌ اکچویتورها (عملگرها)، رگولاتورها، ابزارهای اندازه‌گیری سطوح و … می‌باشد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات  شرکت ماسونیلان Masoneilan را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

آی تی تی ITT

مجموعه آی تی تی ITT Industrial Process (IP) یک تجارت پویاست که در مقیاس جهانی گسترش می یابد. این مجموعه که مقر آن در Seneca Falls، نیویورک است، مجموعه‌ای از برندهای پیشرو جهان را در پمپ‌های صنعتی، شیرآلات و تجهیزات نظارت و کنترل، سیستم‌های تصفیه آب فراساحلی، و سیستم‌های بهینه‌سازی و بهره‌وری کارخانه، و همچنین خدمات و قطعات پس از فروش ارائه می‌دهد.

ITT یک تولید کننده پیشرو متنوع در قطعات حیاتی مهندسی و راه حل های فناوری سفارشی برای انرژی، حمل و نقل و بازارهای صنعتی است. ITT با تکیه بر میراث نوآوری خود، با مشتریان خود برای ارائه راه حل های پایدار به صنایع کلیدی که زیربنای شیوه زندگی مدرن ما هستند، شریک می شود. دفتر مرکزی ITT در White Plains، N.Y، با کارکنان در بیش از 35 کشور و فروش در حدود 125 کشور واقع شده است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت آی تی تی  ITT  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

روهرپمپن  Ruhrpumppe

شرکت روهرپمپن  Ruhrpumppe تولید کننده پیشرو سیستم های پمپ در سراسر جهان است. توسعه محصولات نوآورانه، کارآمد و با کیفیت بالا از قدرت های این شرکت است که نیروی محرکه صدها فرآیند صنعتی هستند که جهان را به جلو می برند را دارند. از طریق مهندسی، فناوری پیشرفته قادر به طراحی راه حل های فنی پیچیده، انتخاب و ترکیب مواد و ایجاد قوی ترین سیستم های پمپ در بازار هستند.

خط تولید گسترده آن‌ها مطابق با استانداردهای کیفیت و مشخصات صنعتی مانند: API, ANSI, UL, FM, NFPA, ISO و HI.

صنعت نفت و گاز برخی از سخت ترین تقاضاها را برای تجهیزات و تامین کنندگان خود ایجاد می کند. به همین دلیل، Ruhrpumpen فناوری‌های پیشرفته را همراه با مهندسی پیشرفته برای توسعه سیستم‌هایی ارائه می‌کند که به این صنعت کمک می‌کند تا نفت، گاز و محصولات جانبی آنها را به طور ایمن و کارآمد تولید، پردازش و تحویل دهد. توانایی تامین پمپ‌های با عیار بالا را برای پالایشگاه‌ها، تأسیسات پتروشیمی، صنایع نفت و خطوط لوله و فناوری‌های پمپاژ خشکی و دریایی را داراست.

راه حل های پمپاژ مطابق با نیازهای خاص مشتریان طراحی می‌‎گردد. این امر مصرف انرژی کمتر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، افزایش ایمنی عملیاتی و بهره وری بالاتر را تضمین می کند. پمپ های شرکت روهرپمپن  در دماهای شدید و فشارهای بالا عملکرد قابل اعتمادی دارند و می توانند هیدروکربن های بسیار فرار، سیالات چسبناک و مایعات تهاجمی مخلوط با ذرات جامد را مدیریت کنند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت روهرپمپن  Ruhrpumppe را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

لیستریتز Leistritz

گروه لیستریتز Leistritz متخصص پیشرو برای راه حل های با تکنولوژی بالا در توربین، پمپ، اکستروژن و فناوری تولید است. نیروی کارکنان متشکل از 1700 کارمند برای حدود 21 صنعت در چهار واحد تجاری مستقل و از 13 مکان در سراسر جهان راه حل ارائه می دهند. پایگاه اصلی این گروه خانوادگی نورنبرگ در آلمان است.  که در سال 1905 تاسیس شده است. اگر حدود 40 شرکت شریک را در نظر بگیریم، تقریباً در همه جای دنیا وجود دارد.

این شرکت معتقد است: “ما به فنا ناپذیر بودن شهرت داریم. برعکس “Kaputt” در آلمانی. و بسیار مقتصد. اینجاست که قابلیت اطمینان واقعی به وجود می‌آید. پمپ‌هایی که بدون مشکل کار می‌کنند چیزی را هدر نمی‌دهند. تجارب ما در صنعت نفت و گاز در کاربردهای دریایی و شیمیایی، در تولید انرژی و در بسیاری موارد دیگر. جامعه هواداران روز به روز در حال افزایش است. ما به این افتخار می کنیم.”

سیستم های پمپ چند فازی Leistritz در سراسر جهان در حال کار هستند. آنها برای کار با کسرهای حجم گاز بالا (GVF) و حباب های گاز با محتوای گاز تا 100٪ و همچنین برای ظرفیت های تا 5000 متر مکعب در ساعت و فشارهای دیفرانسیل تا 150 بار طراحی شده اند. در مقایسه با تأسیسات سنتی بالادست، پمپ‌های چند فازی نه به دستگاه‌های جداسازی فضای فشرده در گمانه نیاز دارند و نه به پمپ‌ها، کمپرسورها یا خطوط لوله مجزا برای انتقال گاز و سیال به مناطق جمع‌آوری مرکزی نیاز دارند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت ل یستریتز Leistritz را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

سیدنی پمپ Sydney Pumps

شرکت استرالیایی سیدنی پمپ Sydney Pumps  متخصص در تامین و سرویس سیستم های پمپ تجاری است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی قطعات و محصولات شرکت سیدنی پمپ Sydney Pumps    را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

نووا پیون Nuovo Pignone

شرکت ایتالیایی نووا پیون Nuovo Pignone از اعضای خانواده صنعتی نفت و گاز جنرال الکتریک GE Oil & Gas می باشد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه ارائه راهکار و تجهیزات صنعتی برای صنعت نفت و گاز می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در فلورانس است. در حال حاضر با ساخت کمپرسورهای رفت و برگشتی، توربین های گاز، کمپرسورهای گریز از مرکز و غیره برای جابجایی هیدروکربن ها و گازها سروکار دارد.

در ابتدا به عنوان یک ریخته گری چدن تأسیس شد و سپس در اوایل دهه 1900 با تولید کمپرسورهای رفت و برگشتی به فعالیت مکانیکی روی آورد.

تکنسین‌های فردریش شنک و جیووانی نیکولی آزمایش‌های متالورژی انجام دادند و از همان سال‌های اولیه ریخته‌گری به دلیل تولید مبلمان شهری، از جمله مبلمان هنری، شهرت خوبی کسب کرد. این شرکت علاوه بر ریخته گری های ساختمانی هنری، لوله های چدنی نیز تولید می کرد.

از سال 2017، جنرال الکتریک در حال بررسی این بود که آیا سهام خود را در Baker Hughes General Electric واگذار کند یا خیر. که نهایتاً در  جولای 2019، یک خط تولید جدید در کارخانه بیکر هیوز جنرال الکتریک در تالامونا افتتاح شد. در سال 2019 جنرال الکتریک بخشی از سهام خود را به گروه بیکر هیوز فروخت و به زیر 50 درصد رسید. در سال  2020 نیز، مالک جدید 30 میلیون یورو برای گسترش و راه اندازی مجدد شرکت سرمایه گذاری کرد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی قطعات و محصولات شرکت نووا پیون Nuovo Pignone  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

سولزر Sulzer

شرکت سولزر یا زولز Sulzer یک شرکت صنعتی و مهندسی در سوئیس است که توسط سالومون زولزر برنت در سال ۱۷۷۵ بنانهاده شده و به عنوان برادران زولزر (Gebrüder Sulzer) در سال ۱۸۳۴ در ونترتور، سوئیس تأسیس شده‌است. امروزه این شرکت، یک شرکت سهامی‌عام با سهامداران بین‌المللی است. سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار سوئیس عرضه می‌شود. این شرکت در حوزه طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنایع نساجی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و واحدهای فرایندی نامدار است. بخش تولید موتورهای دیزل این شرکت که به‌ویژه در حوزه موتورهای دریایی و لوکوموتیو شناخته‌شده بود، از سال ۱۹۹۷ به وارتسیلا واگذار گردیده‌است.

شرکت سولزر در زمینه مهندسی فرآیند به ویژه در تامین تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی فعال است و در حوزه تامین تکنولوژی در حوزه بالادستی و پایین‌دستی و همچنین آب و پتروشیمی فعالیت دارد.

نقاط قوت سولزر کنترل جریان و کاربردها است. این شرکت در زمینه پمپاژ ، جداسازی ، اختلاط و فناوری کاربرد تخصص دارد.

برخی از محصولات سولزر (Sulzer) عبارت‌اند از: انواع پمپ، انواع میکسر، سیستم مدیریت برج (تاور)، کمپرسور، تجهیزات کنترل و مانیتورینگ، مبدل حرارتی و

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت سولزر یا زولز Sulzer را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

زیگلر Ziegler

شرکت زیگلر Ziegler آلمان، در زمینه تامین پمپ های آتش ناشنی مخصوص صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی فعالیت دارد

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی قطعات و محصولات شرکت زیگلر Ziegler  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.