Our Brands

ترانسمیتر فشار

سنسور فشار کاربردهای فراوانی در صنعت دارد. به همین دلیل انواع مختلف این سنسور با گستردگی مشخصه‌های بسیار وسیع به تولید می‌رسند و عرضه می‌شوند. انتخاب نوع سنسور فشار بر اساس محل کاربرد آن و بسته به اینکه آیا در محلی با شرایط خشن و سخت یا با خورندگی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انتخاب یک سنسور فشار، انتخاب از بین طیف وسیعی از تکنولوژی‌ها، پکیج‌ها و سطوح عملکرد و ویژگی‌های مختلف است تا در نهایت خواسته‌های متنوع مهندسان برای اندازه‌گیری دقیق فشار برآورده شود. مثال‌هایی از موارد مختلف کاربرد سنسور فشار به صورت زیر است:

  • اندازه‌گیری فشار گاز درون یک تانک مانند مخزن کمپرسورهای صنعتی
  • انداز‌گیری سطح یا حجم مایع توسط اندازه‌گیری فشار در کف مخزن
  • اندازه‌گیری اختلاف فشار در دو نقطه مختلف از سیستم به عنوان ابزاری برای اندازه‌گیری و پایش فلو (Flow) مربوط به مایعات یا گازها
  • اندازه‌گیری فشار بارومتری (Barometric) که همان تغییر در فشار اتمسفری با تغییر شرایط آب و هوایی یا تغییر ارتفاع است و در ایستگاه‌های هواشناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویکا WIKA

شرکت ویکا WIKA یک شرکت آلمانی تولیدکننده انواع ابزارها و گیج‌های اندازه‌گیری دما، فشار و سطح می‌باشد. تجهیزاتی همچون گیج‌های فشار، ترمومترها و ترانسمیترهای فشار قلمی معمولی و دیافراگمی و گیج‌های فشار به عنوان پرمصرفترین محصولات این شرکت در صنایع ایران به شمار می‌روند.

شرکت ویکا آلمان یکی از معتبرترین شرکت های بین المللی در حوزه محصولات ابزار دقیق است. این شرکت به پشتوانه مهندسی آلمانی که در دنیا زبانزد است و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است در حوزه نفت و پالایشگاه، صنایع و کارخانجات مختلف و دیگر حوزه های صنعتی و علمی و پژوهشی به یک برند خوش نام تبدیل شود. از مهم ترین محصولات این شرکت می توان از ترانسمیتر فشار، ترانسمیتر دما، گیج فشار یا پرشر گیج (مانومتر)، گیج اختلاف فشار و گیج دما نام برد. فعالیت این شرکت عمدتا در زمینه ابزار دقیق و تجهیزات اندازه گیری می باشد. شرکت ویکا Wika آلمان حدود 60 سال پیش آغاز به کار کرد در حال حاضر ۴۳ شرکت تابعه و نمایندگی ویکا در کشورهای مختلف دنیا به فروش محصولات ویکا می پردازند و این برند را به یکی از محبوب ترین برندهای بین الملی در حوزه ابزار دقیق تبدیل کرده اند.

ارائه امکانات پیشرفته تولید در تمامی بازارهای مرکزی، تعمیر و نگهداری تاسیسات مختلف، نصب و راه اندازی تجهیزات و همچنین وجود گروه‌های حرفه ای و با تجربه باعث شده که شرکت ویکا به عنوان یک برند قابل اطمینان در بین شرکت های نفتی، پالایشگاهی و دیگر صنایع تبدیل شود.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات  شرکت ویکا WIKA را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

بامر  BAUMER

شرکت بامر  BAUMERدر سال 1952 میلادی در Frauenfeld سوئیس تاسیس گردیده و طی سالیان متمادی توانست سبد محصولاتی خود را افزایش دهد. این شرکت دارای 37 نمایندگی در 19 کشور دنیا می باشد و با 2300 پرسنل مفتخر به کسب رتبه اول طراحی و ساخت سوئیس را در سال 2018 اخذ نموده است.

 

کمپانی بامر در زمینه تولید تجهیزات کنترل حرکت از جمله انواع انکودر روتاری یا اینکودر چرخشی شامل اینکودر مطلق و اینکودر افزایشی، همچنین  انکودر خطی، انواع تاکوژنراتور، رزلوور جهت تعیین موقعیت، زاویه فعالیت داشته و مجموع تجمیع چهار کمپانی Hubner ، IVO ، Talheim و Electric می باشد. محصولات شرکت Baumer در صنایعی همچون نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، ذوب آهن و نورد، صنایع بسته بندی، تزریق پلاستیک، حمل و نقل ریلی، رباتیک، دارو سازی، مترو و راه آهن و … مورد استفاده می باشد.

همچنین شرکت بامر تحت زیرمجموعه شرکت بوردن Bourdon ، تجهیزات ابزار دقیق و مربوط به محصولات اندازه گیری دقیق را تولید می‌کند. این محصولات شامل سوئیچ فشار یا پرشر سوئیچ، انواع گیج فشار، گیج دما، سوئیچ دما، پرشر سوئیچ دیفرنشیال به طور گسترده توسط این شرکت، به صورت درخواست کاملا سفارشی تحت زون های خطرناک و عادی عرضه می‌کند.

از جمله مهمترین کاربرد تجهیزات اندازه گیری، میتوان به پالایشگاه ها، پتروشمی ها، سایت های نفت و گاز، صنایع مس، صنایع فولاد، صنایع سیمان و هر صنعتی که نیاز به اندازه گیری، فشار، دما، حرارت و … تحت شرایط خاص باشد، اشاره نمود.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت بامر  BAUMER را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

وینترز Winters Instruments

تجهیزات وینترز Winters Instruments از سال 1953 تاکنون برای تمام بازارهایی که نیازمند اندازه‌گیری فشار و دما هستند، تجهیزات و ابزار با کیفیت بالا تولید می‌کند. در این سال‌ها، ابعاد و اعتبار شرکت گسترش پیدا کرده و هم‌اکنون وینترز یکی از تولیدکنندگان پیشرو و جهانی در حوزه تجهیزات صنعتی است. خطوط محصولات جامع شامل گیج‌های فشار، دماسنج، دیافراگم سیل، ترانسمیترها، سوییچ‌ها و لوازم جانبی می‌شود که با شبکه‌ای گسترده‌ای از همکاران توزیع به بازار عرضه می‌شود و مورد اعتماد برخی از مشهورترین شرکت‌های فرچون 500 جهان است. لازم به توضیح است که فُرچون ۵۰۰ یا Fortune 500  فهرستی از ۵۰۰ عدد از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی از نظر درآمدزایی می‌باشد.

 

شرکت تجهیزات وینترز در حال حاضر هشت دفتر کار در سراسر جهان دارد. تنها در آمریکای شمالی، وینترز 3 مرکز انبار دارد که به این شکل توزیع‌کنندگان می‌توانند به تجهیزات و محصولاتی به ارزش بیش از 10 میلیون دلار دسترسی داشته باشند.

جوانه تاسیس شرکت Winters به جمهوری سابق چکسلواکی در اروپای مرکزی که کارخانه Mechanika Bratislava در سال 1925 آغاز به کار کرده بود. بنیانگذار آن، آقای اروین وینترز، در سال 1953 شرکت Mechanika Bratislava را در تورنتوی کانادا بازسازی کرده و بنام شرکت Winters Thermogaugesثبت و راه‌اندازی کرد.
شرکت Winters Thermogaugesدر سالهای ابتدایی خود لوله های بوردن خود را با دست تولید می‌کردند.  تکنسین ها بخش هایی از دوازده اینچ از لوله مس را با ماسه سیلیس پر کرده و هر قسمت را رول می‌کردند و سپس به شکل لوله‌های بوردون شکل می‌داند.
محصول دیگری از وینتر به عنوان یک تولید کننده واقعی در تولید ترمومتر یافت می شود، در حالی که کارگران ماهر با اندازه گیری مقیاس های اندازه گیری از طریق لوله های شیشه ای از طریق دهان تشکیل می دهند. و همانطور که در آن زمان معمول بود، Winters Instruments با شماره گیری دستی انجام می داد. این کار با شماره گیری اچینگ دستی و مارک گذاری بر روی صفحات فلزی انجام شد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات  شرکت وینترز Winters Instruments را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

اُمگا OMEGA

شرکت اُمگا OMEGA شرکت آمریکای سازنده طیف گسترده‌ای از تجهیزات اندازه‌گیری، داده‌برداری، مانیتورینگ، کنترل، حرکت، کالیبراسیون و … است. این شرکت در سال 1956 پایه‌گذاری شده است. امگا از سال 2011 به شرکت اسپکتریس Spectris پیوست و هم‌اکنون یکی از شرکت‌های زیرمجموعه اسپکتریس است.

Spectris plc تامین کننده ابزار دقیق و کنترل است. این شرکت در بورس اوراق بهادار لندن فهرست شده و جزء شاخص FTSE 250 است .

این شرکت توسط ریچارد فیری در سال 1915 به عنوان شرکت هواپیمایی Fairey با هدف تولید هواپیماهای دریایی تاسیس شد . در سال 1980 ، این شرکت توسط پیرسون خریداری شد که در سال 1987 مورد خرید مدیریت قرار گرفت .

در سال 1997 شرکت برنفیلد ، سازنده ابزار اندازه گیری ، و در سال 1999 سروومکس ، سازنده ابزارهای صنعتی را خرید. در سال 2000 آن را خریداری چهار ابزار دقیق کسب و کار از Spectris AG از آلمان و سپس در سال 2001 نام خود را به تغییر PLC Spectris .

در سال 2002 ، شرکت تجزیه و تحلیل فیلیپس را خرید .

در سال 2011 ، اسپکتریس Omega Engineering را به قیمت 475 میلیون دلار خرید.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت اُمگا OMEGA را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

سندویک Sandvik

شرکت سندویک Sandvik شرکت خدمات مهندسی سوئدی است که خدماتی مانند ساخت ابزارآلات، تکنولوژی مواد، تجهیزات استخراج معادن و تاسیسات ساخت‌وساز را ارائه می‌دهد. سندویک در سال ۱۸۶۲ توسط گوران فردریک گورانسون، در شهر سندویکن بنیاد نهاده است.

این شرکت خدماتی مانند ساخت ابزارآلات، تکنولوژی مواد، تجهیزات استخراج معادن و تاسیسات ساخت‌وساز را ارائه می‌دهد. شمار کارکنان این شرکت بیش از ۵۰ هزار نفر بوده که در ۱۳۰ کشور، فعالیت می‌نمایند. گروه سندویک در سال ۲۰۱۱ فروش سالیانه‌ای بالغ بر ۹۴ میلیارد کرون سوئد را داشته‌است.

تاریخچه واقعی این شرکت، در سال 1942، زمانیکه Wilhelm Heglund، بعنوان مدیر یک واحد تولیدی جدید برای ابزارلات Carbide در سوئیس منصوب شد، شروع شد. اکنون این شرکت، تامین کننده لیدر جهان در زمینه ابزارلات و و محصولات صنایع کار با فلز میباشد که با تحقیق و بررسی دقیق، مواد مدرن و منحصر بفرد را طبق استانداردهای جهانی، برای مشتریان فراهم  میکند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت سندویک Sandvik را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

اس‌کااف SKF

شرکت اس‌کااف SKF یا شرکت بلبرینگ سوئد Svenska Kullager Fabriken شرکت تولیدی سوئدی می‌باشد، که در سال ۱۹۰۷ تاسیس شده است. این شرکت، در زمینه تولید انواع یاتاقان‌ها، سیستم‌های روانکاری، محصولات تعمیر و نگهداری، ابزارهای مکاترونیک، تجهیزات شبکه‌های انتقال برق و خدمات مرتبط آنها، فعالیت می‌کند. علاوه بر اين، شركت SKF توليدكننده یاتاقان و آب‌بندهایی است كه از ورود آلودگي و نشت روانساز جلوگيری مي‌نمايند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت اس‌کااف SKF  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

وگا Vega

شرکت وگا Vega یک شرکت آمریکایی در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی ابزار دقیق و وسایل اندازه‌گیری است. از آنجایی که فرآیندهای تولید روز به روز پیچیده‌تر می‌شوند، بنابراین واقعاً مهم است که فناوری‌های اندازه‌گیری مورد استفاده برای کنترل و نظارت بر فرایندها بیش از هر وقت قابل فهم‌تر و شهودی‌تر باشد. وگا VEGA هدف خود را توسعه‌ی فناوری‌های اندازه‌گیری نوآورانه قرار داده است که علاوه بر این، نصب و راه اندازی آن آسان باشد و حداکثر ایمنی و اطمینان را ارائه دهد.

زمینه‌های فعالیت وگا عبازتند از: آب و فاضلاب، شیمیایی، پتروشیمیف انرژی، مصالح ساختمانی، معدن و پرداخت فلز، نفت و گاز، صنایع کاغذ، صنایع غذایی، داروسازی، بازیافت و محیط زیست و کارخانه‌های سیمان

محصولات وگا  نیز انواع ابزار اندازه‌گیری سطح، انواع فشارسنج، چگالی سنج، جریان سنج، پردازش سیگنال، انواع سوئیچ‌ها

همچنین این شرکت بیش از ۱۴۸۰ نفر در سراسر جهان کارمند دارد که ۷۳۰ نفر از آنها در دفتر مرکزی آن در Schiltach می‌کنند، همان جایی که بیش از ۶۰ سال است راه‌حل‌هایی برای انجام کارهای اندازه‌گیری تعریف و عملی می‌شود. وگا در بیش از ۸۰ کشور جهان با داشتن شبکه تابعه و زیرمجموعه‌ای از شرکت‌های تابعه و توزیع کننده فعال است. این شرکت و محصولات آن دارای کلیه گواهینامه‌ها و تاییدیه‌های لازم برای کاربرد جهانی است. این امر در مورد ایمنی فنی و همچنین کیفیت محصولات و خدمات صدق می‌کند. این شرکت به عنوان یک منبع مهم در فرآیند صنعتی شدن از سال ۱۹۵۰، با نام Vega Americas Inc شروع به فعالیت کرد و همیشه پای نوآوری در فناوری اندازه‌گیری ایستاده است.

فلیپ اوهمارت در سال ۱۹۵۰ در سیسیناتی شرکتی بنام خودش “اوهمارت” تاسیس کرد. “اوهمارت” به زودی به عنوان متخصص ابزار دقیق مبتنی بر تشعشع برای اندازه‌گیری سطح و تراکم در آمریکا مورد توجه قرار گرفت. هزاران کیلومتر دورتر در آلمان، در سال ۱۹۵۹، “برونو گریشابر” همچنین یک شرکت فناوری نوآورانه اندازه گیری را تأسیس کرد. حدود این سال ۱۹۹۷ بود که همکاری بین دو شرکت آغاز شد و قله‌های موفقیت را درنوردیدند. داستان VEGA نشان می دهد که چگونه چند شرکت تازه تأسیس می‌توانند نقاط قوت خود را برای دستیابی به موفقیت‌های بین المللی و بازارهای جدید باز کنند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت وگا Vega  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

رزمونت Rosemount

شرکت رزمونت Rosemount یکی از شرکت های تابعه شرکت Emerson Electric است.دفتر مرکزی آن در Shakopee مینه سوتا واقع شده است، جایی که آن ها ابزار اندازه گیری مانند فشار، دما، سطح، جریان DP و همچنین ابزارهای تحلیلی و تشخیصی را برای تجزیه و تحلیل گاز، تجزیه مایع، اندازه گیری احتراق و تشخیص شعله و گاز تولید می کنند. Rosemount Engineering در سال ۱۹۵۶ در منطقه مینیاپولیس-سنت پل با تمرکز بر صنعت هوافضا تاسیس شد که پس از گسترش برنامه فضایی ایالات متحده به سرعت در حال رشد بود. در سال ۱۹۶۶، این شرکت به صنعت پردازش تجاری تغییر یافت و به عنوان موسسان Rosemount Inc شناخته شد.

ترنسمیتر فشار روزمونت با استفاده از سنسورهای خازنی، پیزو رزستیو و … مقدار فشار تفاضلی، گیج و مطلق را اندازه گیری می کند. سنسورهای به کار رفته در ساخت این ترنسمیترها تغییر فیزیکی به وجود آمده در فشار فرآیند را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کنند و با استفاده از آن مقادیر فشار، جریان سطح و … را تعیین می کنند.

ترانسمیتر روزمونت سری Coplanar از سنسور خازنی با تکنولوژی پیشرفته Saturn برای نصب در صنایع با فشار بالا و محافظت از تجهیزات ساخته شده است. ترنسمیترهای این سری را به آسانی میتوان با انواع منیفولد و سایر تجهیزات جانبی فشار، همچنین برای نصب از راه دور به کار گیرید. این سری برای اندازه گیری فشار تفاضلی، گیج (مثبت یا معمولی) و مطلق به کار می رود.

ترانسمیتر مدل In-line  روزمونت، از یک سنسور پیزورزستیو (Piezoresistive) برای تبدیل مقاومت به سیگنال الکتریکی استفاده می کند.

ترانسمیتر In-line به صورت مستقیم و رزوه ای، اتصال هایژنیک، با منیفولد و… می تواند به فرآیند متصل شود. این مدل ترانسمیتر را می توان برای اندازه گیری فشار گیج یا مطلق به کار برد.

ترانسمیترهای Multivariable با استفاده از چند سنسور در یک محفظه طراحی شده است. با توجه به طراحی نوآورانه این سنسور می توان فشار تفاضلی، فشار استاتیک و دما را با آن اندازه گیری کرد. این مدل معمولا برای اندازه گیری جرم و انرژی در سیستم های مرتبط با صنعت نفت به کار می رود.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین محصولات شرکت رزمونت Rosemount را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.