Our Brands

توربو کمپرسور و دیزل ژنراتور

کمپرسور گاز (Gas Compressor) دستگاهی مکانیکی است که از طریق کاهش حجم، فشار گاز را افزایش می‌دهد. فشرده‌سازی گاز به طور طبیعی باعث افزایش دمای آن می‌گردد. کمپرسورها از این لحاظ که فشار سیال را افزایش داده و باعث حرکت سیال داخل لوله می‌شوند مشابه پمپ‌ها هستند. از آنجا که گازها قابل فشرده‌سازی به شمار می‌روند، کمپرسور می‌تواند حجم گاز را کاهش دهد؛ این در حالی است که مایعات نسبتا غیر قابل تراکم هستند و از یک پمپ انرژی مورد نیاز را دریافت می‌کنند. پمپ در سیالات تراکم‌ناپذیر منجر به جریان یافتن سیال در خطوط لوله می‌گردد.

کمپرسورهای گاز برای طیف وسیعی از کاربردها از جمله: انتقال گاز طبیعی از طریق خط لوله، ذخیره‌سازی گازهای خالص در حجم‌های کوچک، فشرده کردن هوای ورودی در توربین‌های گاز  (Gas Turbines)، کابین هواپیمای تحت فشار، جابجایی حرارت در سیستم‌های تبرید، ذخیره هوا در زیردریایی‌ها و تهیه هوای فشرده برای ترمزهایی که با هوا کار می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع مختلفی از کمپرسورهای گاز وجود دارد. بعضی از انواع مهم این دسته از تجهیزات دوار در ادامه مورد بحث قرار می‌گیرند.

 • کمپرسورهای سانتریفیوژ  (Centrifugal Compressors)
 • کمپرسورهای جریان مختلط  (Mixed-Flow compressors)
 • کمپرسورهای جریان محوری (Axial-Flow Compressors)
 • کمپرسورهای رفت و برگشتی (Reciprocating Compressors)
 • کمپرسورهای دوار پیچی (Rotary Screw Compressors)
 • کمپرسور اسکرول (Scroll Compressors)
 • کمپرسور دیافراگمی (Diaphragm Compressors)

کامینز Cummins

شرکت تولیدی دیزل ژنراتور کامینز Cummins  یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که محصولات تولیدی مختلفی در زمینه های سیستم های سوخت، کنترل، تولید برق و حتی خودروها دارد. شرکت Cummins هم چنین موتور های خود را در چندین سری و در چندین کشور تولید می‌کند. سری هایی از قبیل B، QSX، VTA، KTA و …

دیزل ژنراتور کامینز مدل X1.3G2 با ژنراتور استمفورد انگلستان کوپل شده است. دارای سیستم خنک کنندگی آب خنک بوده و توان آن 11 کاوا معادل 8.8 کیلووات می باشد. این دیزل ژنراتور در دسته دیزل ژنراتور های کوچک به شمار می رود.

دیزل ژنراتور X2.5G2 از دیزل ژنراتور های کامینز دارای توان 27.5 کاوا معادل 22 کیلووات می باشد. این دیزل ژنراتور دارای سیستم تنفس می باشد و با ژنراتور استمفورد انگلستان کوپل شده است.

دیزل ژنراتور های کامینز سری B، دارای دو سری 4 و 6 سیلندر می باشد. سری 4 سیلندر با نام 4BT و سری 6 سیلندر با نام 6BT وارد بازار می شوند. دیزل ژنراتور کامینز با موتور 4BT به دو دسته 4BTA3.9G3 و 4BT3.3G3 تقسیم می شود و دارای توانی از 28 تا 44 کیلووات می باشد. این سری از موتور های کامینز 4 سیلندر بوده و هم چنین ضریب بهره خروجی آنها 0.8 می باشد.

دیزل ژنراتور مدل X3.3-G1 دارای بازه توانی 35 تا 40 کیلوولت آمپر می باشد. این دیزل ژنراتور سه فاز بوده و گاورنر آن الکترونیکی می باشد.

دیزل ژنراتور کامینز با موتور مدل S3.8 به سه دسته S3.8G4، S3.8G6 و S3.8G7 تقسیم می شوند. این تیپ از موتور کامینز 4 سیلندر بوده و دارای توانی از رنج 32 تا 53 کیلووات می باشد.

همانطور که سابقا گفته شد، دیزل ژنراتور های کامینز سری B، دارای دو سری 4BT و 6BT می باشد، که سری 4BT، 4 سیلندر و سری 6BT، 6 سیلندر می باشد. دیزل ژنراتور کامینز با موتور های سری 6BT دارای 4 دسته است که شامل مدل های 6BTA5.9G5 و 6BTAA5.9G3 و 6BTAA5.9G6 و 6BTAA5.9G7 می باشد این مدل ها از توان 100 تا 170 کیلوولت آمپر توان را دارا هستند و با ژنراتور های استمفورد انگلستان کوپله شده اند. تمامی این 4 دسته از موتور دارای گاورن های الکترونیکی بوده و سیستم تنفس آنها به صورت توربو شارژ می باشد.

دیزل ژنراتور کامینز با سری موتور های 6CT دارای مدل های 6CTA8.3-G2 و 6CTAA8.3-G3 می باشد که هر دوی این مدل موتور ها 6 سیلندر بوده، آب خنک هستند و سیستم تنفس توربو شارژ دارند.

دیزل ژنراتور کامینز QSL9 دارای 2 مدل QSL9G3 و QSL9G5 می باشند که تا توان 270 کیلووات را پشتیبانی می کنند.

دیزل ژنراتور های کامینز مدل NT855G6 و NTA855G4 دارای موتور های 6 سیلندر تا 450 اسب بخار می باشند. این دیزل ژنراتور ها دارای گاورنر های الکترونیکی و سیستم تنفس توربو شارژ می باشند.

دیزل ژنراتور کامینز با سری موتور QSX15 دارای 3 مدل QSX15G4، QSX15G6 و QSX15G8 می باشد که این موتور ها آب خنک و 6 سیلندر می باشند و با ژنراتور های لستنفورد انگلستان کوپله می شوند.

دیزل ژنراتور QSZ13G5 دارای توان 500 کاوا معادل 400 کیلووات می باشد که با ژنراتور استمفورد انگلستان توانایی کوپله شدن دارند. این دیزل ژنراتور دارای موتور آب خنک، با سیستم تنفس توربو شارژ، گاورنر الکترونیکی و به صورت 6 سیلندر می باشد.

دیزل ژنراتور کامینز سری KTA دارای 5 مدل KTA19G4، KTA38G3، KTA38G5، KTA50G3 و KTA50G8 می باشد که این تیپ موتور ها از 6 تا 16 سیلندر می باشند. تنفس آنها به صورت توربو شارژ بوده و سیستم خنک کنندگی آنها به صورت آب خنک می باشد. بازه توانی این دسته از ژنراتور های کامینز از توان 550 تا 1500 کیلوولت آمپر می باشد و جزو دسته دیزل ژنراتور های صنعتی به کار می روند.

دیزل ژنراتور کامینز با موتور VTA28G5 دارای توان اضطراری 500 کیلووات و توان واقعی 500 کیلووات می باشد. این موتور از خانواده موتور های کامینز 12 سیلندر بوده، دارای سیستم تنفس توربو شارژ بوده و به وسیله رادیاتور عمل خنک کنندگی را انجام می دهد.

دیزل ژنراتور کامینز QSK دارای 6 دسته QSK23-G3، QSK60-G7، QSK60-G3، QSK60-G4، QSK60-G13 و QSK78-G9 می باشد که این مدل از موتور های کامینز تا 16 سیلندر را دارا می باشند و در دسته ژنراتور های سنگین کار و برای مصارف صنعتی و نیروگاهی استفاده می شوند.

کلیه دیزل ژنراتور های معرفی شده زیر 50 هرتز می باشند. این دیزل ژنراتور ها در بازار با نام دیزل ژنراتور کامینز پاور نیز شناخته می شوند.

 

دیزل ژنراتور کامینز در دو مدل زیر ارائه می گردند: دیزل ژنراتور کامینز بدون کانوپی و  دیزل ژنراتور کامینز کانوپی دار

ویژگی های دیزل ژنراتور بدون کانوپی: محصولات بدون پوشش یا بدون کانوپی تمام موارد مورد نیاز برای کاهش دادن هزینه های نصب را دارا می باشند. این محصولات به تانک سوخت با ظرفیت بالا، باتری، تابلوی کنترل دستی و اتوماتیک، کلید اتوماتیک و منبع اگزوز صنعتی مجهز شده اند. شاسی این دستگاه ها دارای سطح اتکاء کامل و 4 پایه جهت حمل با لیفتراک و غیره.

 

ویژگی های دیزل ژنراتور کانوپی دار: دیزل ژنراتور کانوپی دار کامینز یا دیزل ژنراتور بی صدای کامینز پاور به نحوی طراحی شده اند که علاوه بر دارا بودن ویژگی های استاندارد Step 2006 اروپا از سطح کیفیتی بالاتر از آن نیز برخوردار باشند. طراحی این محصولات به صورتی است که مستقیما می توانند با محصولات بدون کانوپی رقابت کنند و انعطاف پذیری در مصرف و دسترسی را به همراه داشته باشند. به غیر از شاسی و در زمینه مذکور انتخاب های مختلفی جهت استفاده های مختلف وجود دارد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت کامینز Cummins را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

هیتکس Heatex

شرکت هیتکس Heatex یک شرکت پیشرو در فناوری پاک است که محصولات و راه حل های ترمودینامیکی، صرفه جویی در انرژی را بهینه و توسعه می دهد که به آینده ای پایدار کمک می کند.

شرکت هیتکس بخشی از صنایع مدیسون، یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های خصوصی در جهان است. مدیسون با ایجاد راه حل‌های نوآورانه که ارزش فوق‌العاده‌ای را برای مشتری به ارمغان می‌آورد، رهبران، بازاری با محوریت کارآفرینی ایجاد می‌کند که متعهد به ایجاد جهان امن‌تر، سالم‌تر و سازنده‌تر هستند. تیم مدیسون متعهد به ساختن چیزی قابل توجه است که برای مدت طولانی دوام خود را حفظ کند و در عین حال به دیگران آموزش دهد تا به بالاترین پتانسیل خود دست یابند.

این شرکت دارای چندین گواهینامه است که کیفیت محصول و عملکرد را در سراسر جهان پوشش می دهد. به عنوان مثال:

Eurovent, AHRI,TüvSü, UNIDATA

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت هیتکس Heatex را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

روستون Ruston

روستون و هورنسبی Ruston & Hornsby یک تولید کننده تجهیزات صنعتی در لینکلن انگلستان بود. این شرکت بیشتر به عنوان تولید کننده شناخته می شود. اکنون زیرمجموعه شرکت زیمنس است.

روستون و هورنسبی تولید کننده عمده کوچک و متوسط ​​ موتورهای دیزلی برای کاربردهای زمینی و دریایی بود. این شرکت شروع به ساخت لوکوموتیو های دیزلی در سال 1931 که تا سال 1967 ادامه داشت؛ کرد. این شرکت و دستاوردهایش توسعه دهنده اصلی در کاربردهای صنعتی کوچک (تا 10000 کیلووات) بود و از دهه 1950 به بعد وارد صنعت ساخت توربین های گازی شد. در دهه 1960 بزرگترین تامین کننده توربین های گازی زمینی در اروپا بود. این فناوری در اواسط دهه 1990 و تبدیل شدن به رهبران بازار ، فن آوری احتراق Dry Low Emission (DLE)  را معرفی کرد.

در دهه 1950 ، هر دو هفته یک توربین تولید می کرد. این شرکت هزارمین توربین گازی خود را در ژوئیه 1977 فروخت جایزه MacRobert در دسامبر 1983 برای توربین گازی تورنادو را نیز دریافت کرد. کارهای تحقیقاتی همراه با دانشگاه ساسکس و با دانشگاه کرانفیلد در دهه 1980 ، جایی که توسعه گسترده ای از محفظه احتراق و گالری توربین انجام شد.

توربین های گازی صنعتی قابل توجه تولید شده در کارخانه لینکلن:

 • TA
 • TB
 • TD
 • Typhoon (SGT-100)
 • Tornado (SGT-200)
 • Tempest (SGT-300)
 • Cyclone (SGT-400)

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت روستونRuston  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

آلستوم Alstom

شرکت آلستوم Alstom، یک شرکت فعال چندملیتی فرانسوی است که در حال حاضر در زمینه صنعت حمل‌و‌نقل ریلی فعالیت می‌کند. این شرکت از زمان پایه‌گذاری (1928) تا کنون تغییرات گوناگونی در ساختار خود را تجربه کرده است.

آلستوم در سال 1928 از طریق ادغام دو شرکت فرانسوی به نام‌های Société Alsacienne de Constructions Mécaniques و شرکت  Thomson-Houston Electric Company به وجود آمد و نام آن در ابتدا Als-Thom بود.

در سال 1969 شرکت جنرال الکتریک (جی‌ئی) به عنوان سهامدار عمده Alsthom شد.

این شرکت تا سال 1998 تغییرات مختلفی را در ساختار خود تجربه کرد. در سال 1998 شرکت هلدینگ GEC-Alsthom در بورس پاریس فهرست شد و نام آن به Alstom تغییر کرد.

در سال 1999 بخش انرژی آلستوم با شرکت اِی‌بی‌بی (ABB) ادغام شد و یک شرکت با نام ای‌بی‌بی آلستوم پاور ( ABB Alstom Power) به وجود آمد. آلستوم برخی از زیرمجموعه‌های خود را به شرکتی دیگر واگذار کرد و همچنین بخش توربین‌های گاز سنگین یا هِوی دیوتی (Hevy-Duty) خود را به شرکت جنرال الکتریک (GE) فروخت.

آلستوم در سال 2000 بخش موتور دیزل خود را به گروه مان (MAN) فروخت.

این شرکت در سال 2003 بخش توربین گاز صنعتی خود را به شرکت زیمنس (Siemens) واگذار کرد.

این شرکت در سال 2003 با بحران مالی مواجه شد و ناچار به فروش بسیاری از زیرمجموعه‌های خود شد.

آلستوم در سال‌ها 2007 تا 2009، پس از گذر از بحران، برخی از شرکت‌های مختلف اسپانیایی، آمریکایی و روسی فعال در حوزه‌ی قطعات توربین گاز و همچنین توربین باد، حمل‌ونقل ریلی و … را خریداری کرد.

آلستوم تا سال 2014 فعالیت‌های مختلفی انجام داد.

در سال 2015 بخش تولید توان و انتقال برق آلستوم به شرکت جنرال الکتریک (GE) واگذار شد و شرکت آلستوم به تنهایی بر روی بازار حمل‌ونقل ریلی متمرکز شد.

در سال 2017 تلاش‌هایی برای ادغام آلستوم و زیمنس صورت گرفت اما در سال 2019 برنامه ادغام این دو شرکت در کمیسیون اروپا وتو شد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت آلستوم Alstom را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

زیمنس Siemens

شرکت زیمنس آلمان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده توربین گاز، توربین بخار، توربین باد، ابزاردقیق، تجهیزات الکترونیک، برق صنعتی و اتوماسیون صنعتی می‌باشد.

درِسِر رَند (Dresser Rand) یکی از برندهای زیرمجموعه خانواده زیمنس آلمان است که در زمینه‌ی تجهیزات دوار به‌ویژه توربوکمپرسورها، کمپرسور رفت و برگشتی، توربین‌های بخار، توربین‌های گاز هوایی و صنعتی، موتورهای سرعت بالا، سیستم‌های توان ماژولار، اکسپندرها، سیستم‌های کنترل و مانیتورینگ و ... فعالیت می‌کند.

بیش از ۱۰۰ سال است که بزرگترین توربین‌های گازی شرکت زیمنس در برلین آلمان، تولید می‌شوند. در حال حاضر، توربین اس‌جی‌تی ۸۰۰۰اچ، پرچم‌دار شرکت زیمنس بوده که با راندمان ۶۱.۵ درصد، دارای حدود ۵۷ واحد در نقاط مختلف دنیا است. زیمنس به تازگی موفق به ساخت توربین گازی از کلاس اچ شده که به کمک سیکل ترکیبی، به راندمان بیش از ۶۳ درصد دست یافته‌است. این افزایش اندک در راندمان، باعث کاهش ۵ درصدی هزینه تولید برق و کاهش آلاینده‌های تولیدی خواهد شد. این توربین گاز با پیشی گرفتن از سایر محصولات زیمنس، دارای نرخ افزایش توان ۸۵ مگاوات در هر دقیقه است؛ لذا به جهت جبران توان نیروگاه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در صورت نبود باد یا خورشید، می‌توان از این توربین گاز در کنار آن‌ها استفاده کرد. این افزایش راندمان به واسطه برخی بهسازی‌ها در روند ساخت این توربین بوده که در ادامه به صورت مختصر به آن‌ها اشاره خواهد شد.

دامنه توربین های گازی صنعتی زیمنس شامل ۹ مدل با ظرفیت های ۵ تا ۵۰ مگا وات می باشد. توربین های گازی زیمنس برای تمامی منافعی که به ذهن متبادر می گردد طراحی شده است. توربین های گازی زیمنس برای هرکاربردی تامین کننده نیازمندی  ها، الزامات، قابلیت اطمینان و همینطور سازگاری با محیط را دارا می باشد. توربین های گازی زیمنس دارای هزینه های پایین در طول چرخه حیات بوده، که این بهترین بازگشت سرمایه را برای بهره بردار به همراه خواهد داشت. توربین های گازی زیمنس با هر استفاده ای که مد نظر بهره بردار باشد، اعم از تولید برق، حرارت و یا انتقال سیالات نفت و گازی، این توربین ها عملیاتی ترین و اقتصادی ترین محرک ها می باشند.

تولیدات و گزینه های زیمنس در خصوص توربین های گازی عبارتند از:

 • مجموعه های کامل تولید توربین گازی
 • تولید توربین های گازی برای تولید برق
 • تولید توربین های گازی با کاربردهای محرک مکانیکی
 • تولید توربین های گازی با کاربردهای دریایی
 • گزینه های با محدوده توسعهیافته
 • برای تولید کنندگان و استفاده کنندگان برق
 • نیروگاهها
 • بسته های خدماتی و پشتیبانی چرخه عمر توربین های گازی

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت زیمنس  Siemens را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

سولار تورباینز Solar Turbines

سولار تورباینز Solar Turbines آمریکا سازنده انواع توربین گاز صنعتی انداز متوسط (با گستره‌ی توان 1 تا 23 مگاوات)، کمپرسورهای گاز، پکیج‌های کمپرسور گاز متصل به توربین گاز، پکیج‌های درایو مکانیکی و انواع ژنراتور (با گستره‌ی 1 تا 24 مگاوات) می‌باشد.

شرکت سولار تورباینز (Solar Turbines) یک شرکت تابعه کاترپیلار (Caterpillar Inc) است. دفتر مرکزی این شرکت در سان دیگو ایالت کالیفرنیا قرار است.

این شرکت تاریخچه خود را از سال 1927 تأسیس شرکت هواپیمایی Princes-San Diego ، که در سال 1929 به شرکت هواپیماهای خورشیدی تبدیل شد ، دنبال می کند. از طریق رکود بزرگ آنها عمدتاً اجزایی برای تولیدکنندگان دیگر تولید می کنند ، که در طی جنگ جهانی دوم رشد می کنند و پس از جنگ به محصولات غیر هواپیمایی تبدیل می شوند. در این دوره آنها تعدادی قرارداد برای تولید قطعات موتور جت به دست آوردند. این شرکت با اطمینان به اینکه توربین گازی تحریک کننده اصلی آینده است ، سرمایه گذاری زیادی در توسعه توربین های کوچک انجام داد.

توربین هرگز به عنوان موتور اصلی حرکت نکرد ، اما تخصص Solar در توربین های کوچک تعدادی از نقش های برجسته را پیدا کرد. این شرکت در اوایل سال 1960 توسط International Harvester Company خریداری شد و در سال 1963 به بخش خورشیدی International Harvester تبدیل شد. در سال 1973 بخش خورشیدی از صنعت هوافضا خارج شد تا فقط روی توربین های صنعتی تمرکز کند. در سال 1975 توسعه و ساخت موتورهای شعاعی بخش Solar Division به یک گروه تازه تشکیل شده موتورهای شعاعی منتقل شد ، که در سال 1980 به بخش Turbomach تغییر نام یافت.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت سولار تورباینز  Solar Turbines  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

سامی Sumy

شرکت سامی   JSC «Sumy NPO» که در سال 1896 تأسیس شد، اکنون یکی از بزرگترین شرکت های ماشین سازی در اروپا در زمینه تولید تجهیزات برای صنایع نفت، گاز و شیمیایی است. کمپرسورها و واحدهای توربو کمپرسور، انواع منحصربه‌فرد تأسیسات شیمیایی، سانتریفیوژها، پمپ‌ها و شیرهای خطوط لوله گاز، تجهیزات پالایش نفت و ایستگاه‌های پر کردن گاز، پلنت های آماده‌سازی گاز – این لیست کاملی از محصولات شرکت سامی اوکراین نیست. همچنین این شرکت دارای یک مرکز تست است که با سخت‌ترین الزامات برای انجام تست پذیرش محصولات تولید شده مطابقت دارد. شامل میزهای آزمایش منحصر به فرد است که امکان انجام آزمایش میدانی را با حداکثر شبیه سازی شرایط واقعی کار و همچنین تحقیقات علمی و کارهای تجربی فراهم می کند.

پرسنل مجرب، در ترکیب با فن آوری های پیشرفته این امکان را برای شرکت فراهم می کند تا پروژه های زیادی را به صورت کلید در دست ساخت، از طراحی تا تعمیر و نگهداری را اجرا نماید. این شرکت با شرکای خود در اوکراین، کشورهای مستقل مشترک المنافع، اروپا، آسیا و آمریکا ارتباط تجاری دارد. روابط با مصرف کنندگان را تقویت می کند و به آنها کمک فنی چندجانبه در خدمات تجهیزات ارائه می دهد

شرکت سامی با داشتن سالها تجربه در طراحی و ساخت واحدهای کمپرسور توربین گازی توربو کمپرسور، بر تولید نیروگاه های توربین گاز تسلط یافته است:

 • نیروگاه تولید همزمان توربین گاز (GTDCP-16) تولید 16 مگاوات توان و 21.5 Gcal/h انرژی حرارتی را فراهم می کند.
 • نیروگاه سیکل ترکیبی (CCPGP-20) شامل واحد قدرت توربین گاز (GTU) با توان 16 مگاوات و نیروگاه توربین بخار با توان نامی 6 مگاوات است.
 • واحدهای توربو کمپرسور برای فشرده سازی و انتقال گاز طبیعی با پارامترهای فرآیند مشخص در ایستگاه های کمپرسور برای خطوط اصلی گاز، ایستگاه های کمپرسور تقویت کننده (BCS) و ذخیره سازی گاز زیرزمینی (UGS) طراحی شده اند.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت سامی Sumy را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

بوروم وید Broomwade

شرکت بوروم وید Broomwade بیش از یک صد سال پیش تاسیس شده، نام Broomwade در سراسر جهان برای کمپرسورهای هوا قابل اعتماد است. هدف شرکت بوروم وید ارائه راه حل های کامل درباره هوای فشرده است تا اطمینان مشتریان را جلب کند و در صنایع کوچک و متوسط ​​برای مشتریان خود یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه است.

بوروم وید طیف گسترده ای از کمپرسورهای پیچ ، پیستون ، پره دوار ، اسکرول دوار و قابل حمل را به همراه یک دامنه کامل تصفیه هوا با روغن تزریق می کنند. آن ها به طور مداوم در حال تولید محصولات خود هستند تا اطمینان حاصل کنند که همیشه با تحویل سریع و سطح بالایی از مراقبت از مشتری؛ محصولات با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهند.

راه حل های هوای فشرده از طریق شبکه توزیع و فروش در سراسر جهان به فروش می‌رسد و سرویس می شود و برای کاربردها در بخشهای صنعتی و صنایع دستی مورد استفاده قرار می گیرد. برای دهه ها ، فلسفه این شرکت استفاده از توزیع کنندگان محلی و مستقل برای محصولات بوده است ،

در سال 1968 از ادغام دو شرکت (هولمن بروس) و (بروم وید) شرکت کمپ ایر CompAir در شهر کمبردیچ انگلستان  به وجود آمد. از سال 1972 به بعد تغییر نام داد. هولمن بروس در سال 1801 و بروم وید در سال 1898 تاسیس شد. هدف تاسیس این شرکت به گفته مدیران آن ، رقابت موثر در ببازار های جهانی است. تولیدات این شرکت در صنایع مختلف خوردنی و نوشیدنی ، دارویی ، اتومبیل ، تولید صنعتی ، شیمیایی ، الکترونیک و … کاربرد دارد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت بوروم وید Broomwade را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

اینگرسول رند Ingersoll Rand

مجموعه اینگرسول رند (Ingersoll Rand)، با روحیه کارآفرینی ، متعهد به کمک برای بهبود زندگی است. محصولات و خدمات نوآورانه و حیاتی صنعتی، انرژی، پزشکی و وسایل نقلیه ویژه را در بیش از 40 برند معتبر ارائه می‌کند که برای برتری در حتی در پیچیده‌ترین و سخت‌ترین شرایط که زمان از کار افتادگی به ویژه پرهزینه است، طراحی شده‌اند.

این شرکت راه حل‌های ایمن و مولدی را از اکتشاف و تولید گرفته تا پالایش و فرآوری محصولات نفت خام و گاز را ارائه می دهد که چالش های فنی و عملیاتی صنعت نفت و گاز را برآورده می کند.

سیستم های هوای فشرده برای تولید نیتروژن، عملیات فرآیند، تغذیه درایوها و کنترل های نسل اول، و همچنین کالیبراسیون تجهیزات آزمایشی و پاکسازی با رعایت نکات ایمنی استفاده می شود.

راه‌حل‌های حمل و نقل مواد و راه‌حل‌های انسان‌سواری ما مطابق با استانداردهای حیاتی عملکرد و ایمنی است. از استفاده در زیر آب گرفته تا سکوهای دریایی و دکل های زمینی، ما به کسب و کارها کمک می کنیم تا افراد و دارایی های خود را با خیال راحت جابه جا کنند.

ابزارهای برقی مستحکم و با کارایی بالا، کاربردهای بسیار متنوعی از سوراخ کاری گرفته تا بست در کاربردهای حیاتی دارند.

کمپرسورهای سانتریفیوژ برای صنعت پتروشیمی از گاز فرآیند گرفته تا فشرده سازی هوای حیاتی، Ingersoll Rand کمپرسورهای گریز از مرکز بسیار قابل اعتماد را ارائه می دهد که برای کارایی بهینه شده و مطابق با سخت ترین استانداردهای صنعت است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت اینگرسول رند Ingersoll Rand را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

درسر رند Dresser-Rand

شرکت درسر رندDresser-Rand  شرکت مهندسی و تولید تجهیزات آمریکایی است که متعلق به زیمنس انرژی است. این شرکت تجهیزات مورد استفاده در استخراج نفت و گاز طبیعی را طراحی، تولید و در این حوزه خدمات ارائه می دهد. همچنین این شرکت در سال 1986 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک از Dreser Industries و Ingersoll Rand تشکیل شد. ریشه های Ingersoll Rand به سال 1871 باز می گردد، زمانی که Simon Ingersoll شرکت Ingersoll Rock Drill را پس از ثبت اختراع یک طرح مته سنگ با موتور بخار تشکیل داد. این شرکت در سال 1888 با شرکت سرجنت دریل ادغام شد و به شرکت مته اینگرسول-سرجنت تبدیل شد. در سال 1905، این شرکت با شرکت رند دریل ادغام شد، که شش سال قبل شروع به تولید کمپرسور در Painted Post، نیویورک کرده بود. نتیجه شرکت Ingersoll Rand بود. همچنین شرکت درسر رند از ادغام سال 1938 شرکت Solomon R. Dresser (تاسیس شده در برادفورد، پنسیلوانیا) و شرکت برادران کلارک (تاسیس در 1880 در بلمونت، نیویورک) ایجاد شد. شرکت Dresser Clark، که در سال 1956 به عنوان Dreser Industries تأسیس شد، موتورهای بخار، دیزل و رفت و برگشتی و همچنین کمپرسورهای گریز از مرکز را در Olean و در تأسیساتی در Le Havre، فرانسه تولید کرد. در سپتامبر 1999، صنایع Dresser با صنایع Halliburton ادغام شد و 51٪ سهام مالکیت شرکت Dresser-Rand را به Halliburton منتقل کرد. با توجه به توافقات انجام شده در سرمایه گذاری اولیه، صنایع Dresser، که در آن زمان واحدی از هالیبرتون بود، ملزم به خرید باقی مانده سود در شرکت Dresser-Rand یا فروش آن به Ingersoll Rand بود. در فوریه 2000، 51 درصد مالکیت شرکت درسر-رند به اینگرسول رند فروخته شد. دفتر مرکزی این شرکت در هیوستون، تگزاس است و در بیش از 150 کشور از جمله ایالات متحده، فرانسه، اسپانیا، آلمان، نروژ، برزیل، هند، روسیه، لهستان، عربستان سعودی، حضور دارد. چین و هلند نمایندگی فعال دارد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت درسر رندDresser-Rand  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

بنتلی نوادا Bently Nevada

مجموعه بنتلی نوادا Bently Nevada زیر مجموعه جنرال الکتریک ایالات متحده آمریکا است. از سال ۲۰۰۲ و پس از خریداری شرکت بنتلی‌نوادا توسط شرکت جنرال الکتریک، بنتلی نوادا برند ابزار اندازه‌گیری جنرال الکتریک است.  در صنایع نفت و گاز ایران نیز برای پایش وضعیت تجهیزات دوار به طور گسترده از محصولات بنتلی نوادا استفاده می‌شود. در اکثر صنایع تجهیزات دواری وجود دارند که نقش مهم و حساسی را در تولید ایفاء می‌کنند. از فن‌ها، میکسرها، گیربکسها و موتورهای الکتریکی گرفته تا کمپرسورها، توربو اکسپندرها و توربین‌ها همگی نیازمند تعمیرات پیشگیرانه می‌باشند، پایش مستمر پارامترهای مختلف از جمله ارتعاش، جابه جایی، دما، انبساط، شتاب، سرعت و… یک روش اثبات شده برای پیش بینی خرابی و جلوگیری از نقص فنی دستگاه‌ها است. بنتلی نوادا پیشرو در زمینه پایش وضعیت تجهیزات صنعتی است.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور بنتلی نوادا Bently Nevada را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

ایرپک Airpack

شرکت ایرپک Airpack تولید کننده سفارشی، کمپرسور، خشک کن، ژنراتور نیتروژن و تاسیسات گوگردزدایی برای صنعت نفت و گاز در سراسر جهان است. فلسفه کلید در دست زمان راه اندازی پرهزینه در این زمینه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. از آنجایی که Airpack یک تولید کننده مستقل است، با تمام تخصص مورد نیاز در امکانات، ما آزادیم که با هر تامین کننده فرعی همکاری کنیم. این سطح بالای سفارشی‌سازی بسته‌ای را ایجاد می‌کند که کاملاً مطابق با نیازهای مشتریان تولید شده و دقیقاً برای برنامه طراحی شده است. از آنجایی که ما بالاترین کیفیت همه بسته‌های خود را تضمین می‌کنیم، Airpack گارانتی، خدمات و قطعات یدکی تمام اجزای موجود در بسته را تضمین می‌کند. این به مشتری فقط یک تامین کننده مسئول برای نصب کامل می دهد. از آنجایی که پکیج های Airpack بر اساس مشخصات داده شده طراحی و ساخته می شوند، مشتری ها می توانند از عملکرد و دوام مورد نیاز اطمینان حاصل کند. طراحی سفارشی به ما این امکان را می دهد که تأسیسات را در شرایط سخت یک پتروشیمی یا تأسیسات دریایی به طور بی عیب و نقص عمل کنیم. چه محیطی بیابانی، قطبی، مرتفع، حساس به زلزله، نمکی یا گوگردی باشد، Airpack همیشه راه حل مناسبی دارد. برای آخرین اطلاعات در مورد حوزه عرضه و نوآوری ما، لطفاً صفحه اخبار ما را بررسی کنید.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت ایر پک Airpack را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

دویتس DEUTZ

دویتس DEUTZ یک شرکت آلمانی سازنده موتورهای درون‌سوز است. این شرکت در سال ۱۸۶۴ میلادی توسط نیکلاوس اتو در کلن بنیاد شد. این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان سیستم های رانندگی نوآورانه است. توسعه ، تولید ، توزیع و سرویس دهی موتورهای دیزلی ، گازی و برقی برای کاربردهای حرفه ای از برتری های دویتس است. این گروه صنعتی موتور طیف گسترده ای از محصول را با ظرفیت های مختلف تا 620 کیلو وات ارائه می دهد که در تجهیزات ساختمانی ، ماشین آلات کشاورزی ، تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات ثابت ، وسایل نقلیه تجاری ، وسایل نقلیه ریلی, مولدهای برق و سایر کاربردها استفاده می شود.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت دویتس Deutz را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.

 

زوریا Zorya

شرکت زوریا Zorya یک مجموعه پژوهشی و تولیدی است که متخصص در ساخت و تولید توربین گاز می‌باشد. این مجتمع در شهر میکولائیف، اوکراین واقع شده و بخشی از شرکت دولتی صنایع دفاع اوکراین (Ukroboronprom) است.

ایده ایجاد کارخانه تولید توربین های بخار در اوکراین بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم مطرح شد. در 9 ژوئیه 1946، دولت اتحاد جماهیر شوروی تصمیمی مبنی بر ایجاد کارخانه در میکولایف اتخاذ کرد، در حالی که مقامات شهر نقطه ای را در حومه جنوب شرقی شهر در نزدیکی فرودگاه نظامی کولباکین پیدا کردند. کارهای مقدماتی در مارس 1948 آغاز شد، در حالی که ساخت و ساز برای پنج سال آینده ادامه یافت. در ابتدا این کارخانه کارخانه توربین جنوبی نامیده می شد.

پس از بحران کریمه در سال 2014، اوکراینی ها از تامین توربین های گاز دریایی به نیروی دریایی روسیه از Zorya-Mashproekt خودداری کردند و بنابراین NPO Saturn مأمور طراحی موتورهای جدید برای ناوچه های کلاس Admiral Gorshkov و Admiral Grigorovich شد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی تامین دیزل ژنراتور شرکت زوریا Zorya  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید

نووا پیون Nuovo Pignone

شرکت ایتالیایی نووا پیون Nuovo Pignone از اعضای خانواده صنعتی نفت و گاز جنرال الکتریک GE Oil & Gas می باشد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه ارائه راهکار و تجهیزات صنعتی برای صنعت نفت و گاز می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در فلورانس است. در حال حاضر با ساخت کمپرسورهای رفت و برگشتی، توربین های گاز، کمپرسورهای گریز از مرکز و غیره برای جابجایی هیدروکربن ها و گازها سروکار دارد.

در ابتدا به عنوان یک ریخته گری چدن تأسیس شد و سپس در اوایل دهه 1900 با تولید کمپرسورهای رفت و برگشتی به فعالیت مکانیکی روی آورد.

تکنسین‌های فردریش شنک و جیووانی نیکولی آزمایش‌های متالورژی انجام دادند و از همان سال‌های اولیه ریخته‌گری به دلیل تولید مبلمان شهری، از جمله مبلمان هنری، شهرت خوبی کسب کرد. این شرکت علاوه بر ریخته گری های ساختمانی هنری، لوله های چدنی نیز تولید می کرد.

از سال 2017، جنرال الکتریک در حال بررسی این بود که آیا سهام خود را در Baker Hughes General Electric واگذار کند یا خیر. که نهایتاً در جولای 2019، یک خط تولید جدید در کارخانه بیکر هیوز جنرال الکتریک در تالامونا افتتاح شد. در سال 2019 جنرال الکتریک بخشی از سهام خود را به گروه بیکر هیوز فروخت و به زیر 50 درصد رسید. در سال  2020 نیز، مالک جدید 30 میلیون یورو برای گسترش و راه اندازی مجدد شرکت سرمایه گذاری کرد.

شرکت نیکو ستاره قشم (شرکت NSQ) توانایی قطعات و محصولات شرکت نووا پیون Nuovo Pignone  را دارا می باشد، کافیست برای رفع نیازهای صنعتی خود با کارشناسان بازرگانی و فنی ما تماس بگیرید.